top of page
Mamnuniyet anlayışımız.jpg

Magnet Tur olarak, seyahat severlerin nezdinde güvenilir bir turizm firması olmanın ne denli kıymetli olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden, a’dan z’ye tüm çalışma arkadaşlarımızı, bu bilince sahip olan, sizleri mutlu edebilmenin işimizi bize sevdiren en büyük olgu olduğuna inanan, konusunda deneyimli ve uzman kişilerden kurduk.

Sizlerle iletişim kurduğumuz ilk andan itibaren, sizlere servis kalitemizi yaşatabilmekten daha öncelikli en önemli hedefimiz, sizleri iyi dinleyerek ve sizden beklentilerinizi öğrenmek adına talepkar olarak, sizlere en doğru ve içinize sinecek bilgileri aktarabilmektir.

Doğru bilgilendirmenin, iyi dinlemekten ve misafiri doğru anlamaktan geçtiğini çok iyi biliyoruz. Biliyoruz ki, sizleri beklentilerinize uygun bir şekilde yönlendirdiğimizde ve bilgilendirdiğimizde, edindiğiniz bilgilere ve sunacağımız ürünlere daha çok güveniyorsunuz. Ne biz size bir ürün sunmuş için sunmayıp, satmış olmak için satmıyoruz; ne de siz inanmadığınız bir ürünü alıyorsunuz. Daha da önemlisi, aldığınız ürünü tükettikten yani seyahatinizi gerçekleştirdikten sonra, servis kalitemizi görerek, bize güvenmekle ne kadar doğru bir karar vermiş olduğunuzu düşünerek, Magnet Tur ailesinin en önemli üyeleri oldunuz.

Ailenin bir üyesi olarak sizlere de önemli görevler düşmekte. Sizden en önemli beklentimiz, her zaman olduğu gibi, tarafımıza bulunacağınız geri bildirimleriniz. Tüm görüş, öneri, istek ve şikayetleriniz; artık bir üyesi olduğunuz bu aileyi daha da ileriye taşımamızda yardımcı oluyor. Sizlerin geri bildirimleriyle, hizmetlerimizi geliştiriyor, daha da iyileştiriyor ve çeşitlendiriyoruz.

Ve ailenin bir üyesi olarak, bu aileyi büyütecek olanların, sizler olduğunu da çok iyi biliyoruz. Magnet Tur ailesinin bir üyesi olmaktan ve burada bulunmaktan duyduğunuz memnuniyeti ve mutluluğu paylaştığınız tüm yakınlarınızın da ailemizin bir üyesi olacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Biliyoruz ki mükemmel yoktur. Mükemmellik, daha iyiye ulaşmanın yanıltıcısıdır. Her zaman daha iyiye ulaşmak ve her zaman daha iyisini sunmak hiç vazgeçmeyeceğimiz en önemli bakış açımızdır.

Hep birlikte daha iyiye ve daha ileriye sonsuz bir seyahate hazır mısınız?

Memnuniyetle…

Sevgi ve Saygılarımızla

Magnet Tur

 

 
bottom of page