Magnet Tur, 25 yıllık tecrübenin, yenilikçi ve kusursuz hizmetin birleştiği  anlayışla, siz tatil severler için kurulmuş, bir turizm acentasıdır.

Seyahat danışmanlarımız misafirlerine, en iyi hizmeti verebilmek için, size uygun destinasyonları belirler ve size uygun turları önerirler. Oluşturduğumuz tur programları, tecrübemizle birlikte, farklı ülkeleri gezip tanıyarak oluşturduğumuz ve siz seyahat severlerin de mutlaka görmesini arzu ettiğimiz tur programlarıdır. Memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tercih ettiğiniz destinasyonlarda uzman rehberlerimizle, sizlere gittiğiniz bölgelerin tarihi, kültürel ve turistik yerlerini kusursuz bir şekilde tanımanız ve keşfetmeniz için profesyonel hizmet sunuyoruz.

Sektördeki uzun yıllara dayalı tedarikçi ilişkilerimiz sayesinde, sizlere hem uygun fiyatlı hem de kaliteli tatiller sunuyoruz. Dünyanın dört bir yanına düzenlediğimiz yurtdışı turlar, Türkiye’nin en özel kültürel bölgelerine düzenlediğimiz yurtiçi turlar ve gemi turlarımızla siz seyahat severlerin hizmetindeyiz.

Güzel hatıralar biriktireceğiniz nice tatillerde görüşmek dileğiyle.

 

İlker Lanacı

İlker Lanacı

Kurucu

Özgeçmiş