Volga Nehri Turu

MS Rublev | St Petersburg Moskova | 9 Gece | Thy (ALTG), VİZELİ

Paket Kodu: SA210521STM9TK-ALTG

21 May 2021 - 30 May 2021

kişi başı   1.049 *

' dan itibaren

Tur Hakkında

Moskova ve St.Petersburg gibi Rusya’ya başkentlik yapmış iki büyük ve önemli kenti gezip tanıma, nehir boyunca Rus tarihinde önemli yere sahip şehir ve kasabaları ziyaret etme şansı, güzergah boyunca geçeceğiniz 17 adet seviye havuzu da bu yolculuğunuzu ilginç kılacak..


 
 
 

2.098 €

19.999,19 ₺
Yükleniyor

Paylaş Paylaş

1. Gün | İstanbul - St. Petersburg

İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarında buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın tarifeli seferi uçuşu ile St.Petersburg’a hareket. St.Petersburg’a varış sonrası gemimize transfer, check-in işlemleri ve kabinlerin dağılımı sonrası serbest zaman. Daha sonra rehberimiz tarafından gemi ve tur programı ile ilgili detaylı bilgilerin verileceği tanıtım toplantısı yapılacaktır. Akşam yemeği sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra Işıklar Altında St.Petersburg Gece Turu’na katılabilirler. Geceleme St.Petersburg limanında demirli gemimizde.

2. Gün | St. Petersburg

Kahvaltı sonrası yapacağımız ücretsiz St.Petersburg panoramik şehir turunda; Alexandr Nevski Manastırı, Nevski Prospekt caddesi, Kont Strogonof Sarayı, Saray Meydanı, Kışlık Saray, St Isaac Katedrali, Smolnıy Manastırı, Aniçkov Sarayı ve Köprüsü, 2. Alexandr Kan Kilisesi görülecek yerler arasındadır (öğle yemeği müze yoğunluğuna göre gemide veya lunch box şeklinde alınacaktır). Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Muhteşem Peterhoff Park ve Sarayı turunu gerçekleştiriyoruz. Gemide alacağımız akşam yemeği sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra Sibirya Kazak Dansları veya ekstra Bale gösterisine katılabilirler. Geceleme St.Petersburg limanında demirli gemimizde.

3. Gün | St. Petersburg

Kahvaltı sonrası ücretsiz Hermitage Müzesi Turu (öğle yemeği müze yoğunluğuna göre gemide veya lunch box şeklinde alınacaktır). Daha sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra Kanal Turu’na katılabilirler. Tur sonrası gemimize dönüş ve saat 18:00’da Mandrogi’ye hareket. Akşam ‘’Hoş geldiniz’’ kokteylinde Kaptan ve gemi mürettebatı ile tanışma. Akşam yemeği ve geceleme gemimizde.

4. Gün | Mandrogi

Kahvaltı sonrası yapılacak bilgilendirme toplantısında; uğranılacak limanlar, katedilecek suyolları, seviye havuzlarının çalışma sistemi hakkında bilgiler verilecektir. Saat 11:30’da Mandrogi’ye varış. Rengârenk Rus ahşap evlerinin yer aldığı yemyeşil bir köy olan Mandrogi’de serbest zaman. Burada açık havada yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir, mini hayvanat bahçesini, güzel ahşap binalar içinde yer alan hediyelik eşya mağazalarını ve hediyelik eşya atölyelerini ziyaret edebilirsiniz. Burada aynı zamanda küçük bir votka müzesi mevcuttur (giriş ücretlidir). Piknik şeklinde öğle yemeği sonrası 15:00’da Kizhi’ye hareket. Akşam yemeği ve geceleme gemimizde.

5. Gün | Kizhi

Saat 08:00’de Kizhi’ye varış. Onega gölü içinde 60. paralelin üstünde yer alan bu ada bir açık hava müzesi olup UNESCO’nun Dünya Kültür Mirası listesindedir. Kahvaltı sonrası yapacağımız ücretsiz Kiji yürüyüş turunda; 22 kubbesiyle bir Peri masalı görüntüsünde olan hiç çivi kullanılmadan yapılmış ahşap Tecelli Kilisesi, tümü ahşap eski Rus köy evleri ve köylülerin günlük yaşantılarını görebileceksiniz. Tur sonrası Ada’da serbest zaman. Daha sonra gemimize dönüş ve saat 12:00’da Goritsi’ye hareket. Öğleden sonra güverteden Onega Gölü’nün güzelliğini seyredebilirsiniz Öğle, Akşam yemeği ve geceleme gemimizde

6. Gün | Goritsi

Kahvaltı sonrası gemide serbest zaman. Saat 12:00’da Goritsi’ye varış. Özel aracımız ile ücretsiz Aziz Kiril Manastırı turu için Kiril Kasabası’na hareket. Tur sonrası gemimize dönüş ve saat 15:30’da Yaroslavl’a hareket. Öğle, Akşam yemeği ve geceleme gemimizde.

7. Gün | Yaroslavl

Kahvaltı sonrası gemide serbest zaman. Öğle yemeği sonrası saat 15:00’da Yaroslavl’a varış. Varışta özel aracımız ile yapacağımız ücretsiz Yaroslavl panoramik şehir turunda; Transfigürasyon Manastırı, Şehir Meydanı, Peygamber İlyas Kilisesi, Volga ve Kotorosol nehirlerinin kordonu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra gemimize dönüş ve saat 19:00’da Ugliç’e hareket. Akşam yemeği ve geceleme gemimizde.

8. Gün | Ugliç

Kahvaltı sonrası 08:30’da Ugliç’e varış. Volga kıyısında bulunan bu şirin şehirde yapacağımız ücretsiz Ugliç yürüyüş turunda; Eski Kremlin meydanındaki Transfigürasyon Katedrali ve Korkunç Ivan’ın oğlu Dimitri’nin 9 yaşında iken öldüğü yerde yapılmış olan Dimitri Kan Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Saat 12:00’da Moskova’ya hareket. Bu gece Kaptanın Gala Yemeği ile ağırlanacaksınız. Geceleme gemimizde.

9. Gün | Moskova

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Saat ile 13:00’da Moskova’ya varış ve Öğle yemeği sonrası düzenleyeceğimiz ücretsiz Moskova panoramik şehir turunda; Leningrad caddesi, Avrupa’nın en yüksek binalarından Triumph Palace, Tverskaya Caddesi, Parlamento Binası, Bolşoy Tiyatrosu, Lubyanka Meydanı, KGB Merkez Binası, Aziz Vasili Kilisesi, Kızıl Meydan, Gum Alışveriş Merkezi, Kurtarıcı İsa Kilisesi, Meclis Binası görülecek yerler arasındadır. Daha sonra ücretsiz Kremlin & bir Katedral turu düzenlenecektir. Tur sonrası gemimize dönüş. Akşam yemeği sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra Işıklar Altında Moskova Gece Turu’na katılabilirler. Geceleme Moskova limanında demirli gemimizde.

10. Gün | Moskova - İstanbul

Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra Borodino Panorama Müzesi & Novodevici ve ekstra Moskova Metrosu & Arbat turlarına katılabilirler (ekstra tura katılmayan misafirlerimizin kabinlerini en geç turların hareket saatinden önce boşaltıp valizlerini bagaj odasına bırakmaları gerekmektedir). Tur sonrası Moskova Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul Havalimanına hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Ulaşım Detayları
Parkur Havayolu Uçuş No Kalkış Varış
İSTANBUL - PULKOVO Thy TK 401 21.05.2021 - 11:00 21.05.2021 - 14:20
Vnukovo INT Airport - İSTANBUL Thy TK 416 30.05.2021 - 20:00 30.05.2021 - 23:05
Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*THY ile İstanbul Havalimanı – St.Petersburg / Moskova – İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti

*Havalimanı ve Liman vergileri (kişi başı 400 Euro)

*Rublev gemisinde 9 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)

*St. Petersburg ve Moskova’da yarım günlük panoramik şehir turları

*St Petersburg’da Hermitage Müzesi Turu

*Moskova’da Kremlin Turu + 1 Katedral Turu

*Nehir güzergâhında uğranılan limanlardaki turlar

*Mandrogi’de piknik yemeği

*Programda belirtilen havalimanı transferleri

*Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

*Türsab mecburi mesuliyet ve Seyahat Sağlık sigortası (70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır) (Sigorta aynı zamanda mesleki zorunluluk sigortası olduğundan iptali mümkün değildir.)

*Gemide valiz taşıma hizmeti

*Gemide Hoş geldiniz kokteyli ve Kaptanın Gala Yemeği

*Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi

*Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler (Rusça dil dersi, Rus şarkıları dersi, Rus Dansları dersi, Rus mutfağı, Rus Halk sanatları, kostümleri ve ahşap hediyelik eşyaların tarihçe ve yapılışları hakkında bilgi)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Gemi personeli bahşiş ücreti (Günlük kişi başı 7 Euro toplamda kişi başı 77 Euro) Gemide nakit ödenmektedir

*Gemide alkollü, alkolsüz içecekler ve kapalı şişe suyu

*Rusya Vize ücreti (165 Euro)

*Yurt dışı çıkış harcı

*Ekstra Turlar (nakit euro şeklinde ödenebilir, kredi kartı geçerli değildir)

Genel Şartlar ve Önemli Notlar

"Genel Şartlar ve Önemli Notlar" tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

Gezimiz, minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.

Tur Hareket tarihine;

| 120 gün – 90 gün arası %20

| 89 gün – 60 gün arası %40

| 59 gün – 31 gün arası %60

| 30 gün – 22 gün arası %90

| 21 gün ile tur hareket günü arası %100 ceza uygulanır!

NOT: Yukarıdaki iptal şartları sadece gemi kısmı içindir. Uçak bileti ve vize ücreti kesintileri ayrıca yansıtılacaktır!

İPTAL ŞARTLARI

Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; son iptal bildirim tarihi, gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olarak belirlenmiştir. Yetersiz katılım olması durumunda, Magnet Tur farklı tur operatör(ler)üyle, programın içeriğini değiştirmemek üzere, ortak operasyon yapabilir ve birden çok acenta misafiri, aynı programı gerçekleştirmek üzere birlikte seyahat edebilir.

ULAŞIM ŞARTLARI

Magnet Tur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.

Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Magnet Tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

Havayolundan veya misafirden kaynaklı olarak, yurt içi iç hat uçuşlarını/bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık ve/veya doğabilecek problemlerden Magnet Tur sorumlu tutulamaz.

Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından otomatikman iptal edilmekte olup Magnettur'un hava yolu şirketine müdahalesi söz konusu olamamaktadır. İlgili durumda havayolu firmasının kuralları geçerlidir

Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.

Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.

Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan Magnettur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class'a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol edin.

Programlarımızdaki grup biletleri, turun hareketinden birkaç gün önce kesilir.

ÖZEL TALEPLER & DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür.

Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup saat 14:00 - 15:00 arasındadır.Çıkış saatleri 10:00 dur

Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.

2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, "tek çocuk" için geçerlidir.

Otellerde sunulan kontinental kahvaltıdır; Türk kahvaltısı değildir. Tur grupları için kahvaltılar, otelin inisiyatifinde, ayrı bir salonda verilebilmektedir.

Seyahatiniz süresince kullandığınız ulaşım araçlarından ve konakladığınız otellerden kısa süreli ya da tamamen ayrılırken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.

Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları bulunmaktadır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız.

Magnet Tur, mücbir sebepler oluştuğu veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve/veya uçulacak olan havayolu firmasını değiştirebilir.

Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg dır.Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek olan ülkeye göre değişiklik gösterebilir.Gidilecek olan ülkede iç hat uçuşu bulunuyorsa,bu iç hat uçuşunda valiz ağırlığı 15 Kg'a düşebilmektedir.Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup; Magnettur turun sorumluluğunda değildir.

EKSTRA TUR ŞARTLARI

Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen max. 2-3 saat süreli gezilerdir. Panoramik şehir gezileri ve Ekstra geziler içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. veya hava durumuna bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda Magnet Tur, rehber aracılığıyla olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür.

Ekstra geziler minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ekstra geziler yerel acentemiz tarafından düzenlenmektedir. Gidilecek yer(ler)de, yerel yönetim(ler) tarafından herhangi bir sebeple ziyaret edilmesine/gezilmesine izin verilmemesi durumunda, ilgili yer(ler) görülemeyebilir ve/veya gezilemeyebilir. Bu durum Magnet Turun sorumluluğunda değildir.

Yolculuk sırasında güzergâh üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.

Bir tur programı içindeki bir kalkış tarihi için, aynı grup içinde birden çok otel seçeneği olan programların rehberi ve otobüs(ler)i aynıdır.

SEYAHAT & SAĞLIK SİGORTA ŞARTLARI

Misafirlerimizin Magnet Turdan temin etsin ya da etmesin, muhakkak tur tarihinden bir gün önce başlayan ve tur tarihinden bir gün sonrası sona eren bir yurtdışı seyahat ve sağlık sigortasının olması ve ilgili sigorta poliçesini yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından para cezaları verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.

Misafirlerin tura katıldığı dönemde/tarihte var olan sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

VERGİLER

Fiyatlarımız, KDV ve her ülke ile her şehrin uygulanmakta olduğu yerleşik uygulama dahilindeki vergileri içermektedir.

Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında rehber/otel tarafından, misafirden tahsil edilir.

0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler

Vize ve Ülkeye Giriş Hakkında Bilgilendirme

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır.

Programlarımızdaki vize durumları T.C. pasaportları bazında verilmektedir.

Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir. 

Magnetttur misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı konumunda olup herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme veya ret verme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Magnettur`un hiçbir sorumluluğu yoktur. Magnettur sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir.Şahsi vize başvurularında Magnettur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

Vize alınmış olması/yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan Magnettur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

Vize başvuruları, tur hareketinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarından etkilenmemek adına, tur kalkış tarihine 3 aylık süre kalmasından itibaren, vize başvurunuzu bir an önce tamamlanması tavsiye olunur.

Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir

T.C. pasaportu (normal veya yeşil pasaport) ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiyeden havayolu firması tarafından uçuşlarına izin verilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Uyarı; İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.

Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Magnettur sorumlu olmayacaktır.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Vizesini ve vize hizmetini Magnet Tur aracılığı ile aldıysa , Turun Paket Tur Düzenleyicisi veya ACENTE tarafından iptal edilmesi halinde süresi sonuna kadar vizenin kullanılmadığı müşteri tarafından ispat edildiği takdirde bedel iade edilir. Misafir vizesini kendi imkânlarıyla ile aldıysa ve Magnet Tur ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafire herhangi bir iade yapılmaz.

Paket Tur Düzenleyicisi ve ACENTE, vize koşulları konsolosluklar tarafından resen takdir edilen bir uygulama olduğundan vize garantisi veremez.

Gemi Hakkında

Teknik Bilgiler

Uzunluğu : 125 metre

Genişliği : 16,7 metre

Derinliği : 2,76 metre

Yolcu sayısı : 240 kişi

Kabin Donanımları

Sıcak/Soğuk havalandırma

Banyo (Lavabo,duş ve tuvalet)

Elektrik priz (220V)

Gardrop

Mini buzdolabı

Tv

Gemi Donanımları

2 Restaurant (180 ve 60 kişilik)

3 Bar - 20, 60 ve 180 kişilik (180 kişilik Bar aynı zamanda konferans ve gösteri salonu olarak da kullanılmaktadır)

Doktor odası

Kuru Temizleme (ücretlidir)

Gemi Planı

Ms Rublev Güverte Planı:

Tüm Tarihler ve Fiyatlar

Tur Dbl Oda / Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 2-12 Yaş Çocuk 0-1 Yaş Çocuk Tercih
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 9 Gece | Thy (ALTG)
21 May 2021 - 30 May 2021
SA210521STM9TK-ALTG
Alt Güverte Kabin
1.049 € 1.748€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 9 Gece | Thy (ANAG)
21 May 2021 - 30 May 2021
SA210521STM9TK-ANAG
Ana Güverte Kabin
1.149 € 1.948€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 9 Gece | Thy (ORTG)
21 May 2021 - 30 May 2021
SA210521STM9TK-ORTG
Orta Güverte Kabin
1.249 € 1.998€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 9 Gece | Thy (USTG)
21 May 2021 - 30 May 2021
SA210521STM9TK-USTG
Üst Güverte Kabin
1.349 € 2.248€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 9 Gece | Thy (ALTG)
31 May 2021 - 09 Haz 2021
SA310521STM9TK-ALTG
Alt Güverte Kabin
1.099 € 1.798€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 9 Gece | Thy (ANAG)
31 May 2021 - 09 Haz 2021
SA310521STM9TK-ANAG
Ana Güverte Kabin
1.199 € 1.998€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 9 Gece | Thy (ORTG)
31 May 2021 - 09 Haz 2021
SA310521STM9TK-ORTG
Orta Güverte Kabin
1.299 € 2.048€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 9 Gece | Thy (USTG)
31 May 2021 - 09 Haz 2021
SA310521STM9TK-USTG
Üst Güverte Kabin
1.399 € 2.298€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 10 Gece | Thy (ALTG)
10 Haz 2021 - 20 Haz 2021
SA100621STM10TK-ALTG
Alt Güverte Kabin
1.249 € 2.048€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 10 Gece | Thy (ANAG)
10 Haz 2021 - 20 Haz 2021
SA100621STM10TK-ANAG
Ana Güverte Kabin
1.349 € 2.248€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 10 Gece | Thy (ORTG)
10 Haz 2021 - 20 Haz 2021
SA100621STM10TK-ORTG
Orta Güverte Kabin
1.449 € 2.398€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 10 Gece | Thy (USTG)
10 Haz 2021 - 20 Haz 2021
SA100621STM10TK-USTG
Üst Güverte Kabin
1.549 € 2.548€ - - - Seç
MS Rublev |Moskova St Petersburg | 10 Gece |Thy (ALTG)
20 Haz 2021 - 30 Haz 2021
SA200621MST10TK-ALTG
Alt Güverte Kabin
1.299 € 2.098€ - - - Seç
MS Rublev |Moskova St Petersburg | 10 Gece |Thy (ANAG)
20 Haz 2021 - 30 Haz 2021
SA200621MST10TK-ANAG
Ana Güverte Kabin
1.399 € 2.248€ - - - Seç
MS Rublev |Moskova St Petersburg | 10 Gece |Thy (ORTG)
20 Haz 2021 - 30 Haz 2021
SA200621MST10TK-ORTG
Orta Güverte Kabin
1.499 € 2.398€ - - - Seç
MS Rublev |Moskova St Petersburg | 10 Gece |Thy (USTG)
20 Haz 2021 - 30 Haz 2021
SA200621MST10TK-USTG
Üst Güverte Kabin
1.599 € 2.598€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 10 Gece | Thy (ALTG)
30 Haz 2021 - 10 Tem 2021
SA300621STM10TK-ALTG
Alt Güverte Kabin
1.649 € 2.448€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 10 Gece | Thy (ANAG)
30 Haz 2021 - 10 Tem 2021
SA300621STM10TK-ANAG
Ana Güverte Kabin
1.749 € 2.648€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 10 Gece | Thy (ORTG)
30 Haz 2021 - 10 Tem 2021
SA300621STM10TK-ORTG
Orta Güverte Kabin
1.849 € 2.798€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 10 Gece | Thy (USTG)
30 Haz 2021 - 10 Tem 2021
SA300621STM10TK-USTG
Üst Güverte Kabin
1.949 € 2.948€ - - - Seç
MS Rublev |Moskova St Petersburg | 10 Gece |Thy (ALTG)
10 Tem 2021 - 20 Tem 2021
SA100721MST10TK-ALTG
Alt Güverte Kabin
1.199 € 1.998€ - - - Seç
MS Rublev |Moskova St Petersburg | 10 Gece |Thy (ANAG)
10 Tem 2021 - 20 Tem 2021
SA100721MST10TK-ANAG
Ana Güverte Kabin
1.299 € 2.148€ - - - Seç
MS Rublev |Moskova St Petersburg | 10 Gece |Thy (ORTG)
10 Tem 2021 - 20 Tem 2021
SA100721MST10TK-ORTG
Orta Güverte Kabin
1.399 € 2.298€ - - - Seç
MS Rublev |Moskova St Petersburg | 10 Gece |Thy (USTG)
10 Tem 2021 - 20 Tem 2021
SA100721MST10TK-USTG
Üst Güverte Kabin
1.499 € 2.498€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 10 Gece | Thy (ALTG)
20 Tem 2021 - 30 Tem 2021
SA200721STM10TK-ALTG
Alt Güverte Kabin
1.549 € 2.348€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 10 Gece | Thy (ANAG)
20 Tem 2021 - 30 Tem 2021
SA200721STM10TK-ANAG
Ana Güverte Kabin
1.649 € 2.548€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 10 Gece | Thy (ORTG)
20 Tem 2021 - 30 Tem 2021
SA200721STM10TK-ORTG
Orta Güverte Kabin
1.749 € 2.698€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 10 Gece | Thy (USTG)
20 Tem 2021 - 30 Tem 2021
SA200721STM10TK-USTG
Üst Güverte Kabin
1.849 € 2.848€ - - - Seç
MS Rublev |Moskova St Petersburg | 10 Gece |Thy (ALTG)
30 Tem 2021 - 09 Ağu 2021
SA300721MST10TK-ALTG
Alt Güverte Kabin
1.199 € 1.998€ - - - Seç
MS Rublev |Moskova St Petersburg | 10 Gece |Thy (ANAG)
30 Tem 2021 - 09 Ağu 2021
SA300721MST10TK-ANAG
Ana Güverte Kabin
1.299 € 2.148€ - - - Seç
MS Rublev |Moskova St Petersburg | 10 Gece |Thy (ORTG)
30 Tem 2021 - 09 Ağu 2021
SA300721MST10TK-ORTG
Orta Güverte Kabin
1.399 € 2.298€ - - - Seç
MS Rublev |Moskova St Petersburg | 10 Gece |Thy (USTG)
30 Tem 2021 - 09 Ağu 2021
SA300721MST10TK-USTG
Üst Güverte Kabin
1.499 € 2.498€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 9 Gece | Thy (ALTG)
09 Ağu 2021 - 18 Ağu 2021
SA090821STM9TK-ALTG
Alt Güverte Kabin
1.099 € 1.798€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 9 Gece | Thy (ANAG)
09 Ağu 2021 - 18 Ağu 2021
SA090821STM9TK-ANAG
Ana Güverte Kabin
1.199 € 1.998€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 9 Gece | Thy (ORTG)
09 Ağu 2021 - 18 Ağu 2021
SA090821STM9TK-ORTG
Orta Güverte Kabin
1.399 € 2.148€ - - - Seç
MS Rublev | St Petersburg Moskova | 9 Gece | Thy (USTG)
09 Ağu 2021 - 18 Ağu 2021
SA090821STM9TK-USTG
Üst Güverte Kabin
1.299 € 2.348€ - - - Seç

Paylaş Paylaş

* 2 kişilik odada en uygun tarihli kişi başı fiyatıdır.

** Programlarda belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatları olup doluluk oranına göre artış gösterebilir. Konfirme öncesi nihai fiyat bildirimi yapılacaktır.