Magnettur Yurtdışı Turlarında sizlere hayalini kurduğunuz unutulmaz tatiller yapmak, yepyeni şehirler görmek, farklı kültürler tanımak için özel bir fırsat sunuyor. Ne kadar erken rezervasyon yaptırırsanız, sevdiklerinizle birlikte en avantajlı fiyatlarla gezmek için o kadar büyük oranda fiyat avantajı yakalayabilirsiniz. Hızla tükenen uygun tur paketlerini kaçırmayın.

  

Belirli kontenjan ve en uygun fiyatlar ile satışa açılan turlar, kontenjanlar doldukça kademeli olarak fiyat artışına tabi olmaktadır. Kişi başı 150-200 Euro ve bazı turlarda daha fazla fark olabilmekte. Bu fiyat avantajlarını yakalamak için, tek yapmanız gereken, erkenden tatilinizi planlayıp, rezervasyonunuzu yaptırmak. Tur tarihinizde, sezon fiyatları ile karşılaştırma yaptığınızda, özellikle ailecek yapılacak seyahatlerde tatilinizin ne kadar uyguna geldiğini görecek, yeni yerler keşfetmek ve alışveriş için ne kadar büyük bir bütçe elde ettiğinizi daha net farkedeceksiniz.

Magnettur olarak misafirlerimize erken rezervasyon indirimi diyerek aldatıcı bilgiler verilmez. Zaten en iyi fiyat garantisiyle turlarımız satışa açılır. Bu fiyatlar üzerinden kademeli fiyat artışı yapılır. Buna ilave olarak en avantajlı fiyatlarımız üzerinden web sitemize üye olan misafirlerimize ilave %5 daha indirim verilir. Grup Halinde gelen misafirlerimize de yine özel indirimlerimiz mevcut.

Her zaman en iyisi için hizmetinizdeyiz.