Amsterdam Turu

Amsterdam | 3 Gece | Klm, VİZELİ

Paket Kodu: PSC301220AMS3KLM-4

30 Ara 2020 - 02 Oca 2021

kişi başı   549 *

' dan itibaren

Tur Hakkında

Bir şehir düşünün özgür ama bir o kadarda düzenli. Caddelerde arabalardan daha çok göreceğiniz bir şey varsa o da bisikletler. Kanallar arasında gezerken çevredeki tarihi yapılar ile büyülenmemek elde değil. Eğlenmek için nereye gideceğiniz konusunda ise kararsız kalacağınız anlar sizi bekliyor.


 
 
 

1.098 €

10.691,78 ₺
Yükleniyor

Paylaş Paylaş

1. Gün | İstanbul - Amsterdam

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali KLM Havayolları kontuarı önünde buluşuyoruz. KLM tarifeli seferi ile Amsterdam'a uçuş, varışımız ardından Amsterdam'a otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.

2. Gün | Amsterdam

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından şehir turumuz için hareket ediyoruz. Amsterdam şehir turumuzda, Museumplein, Rijksmuseum ve Amstel Nehri ve Yüzen Kanal Evleri, Amsterdam Tren İstasyonu, Aziz Nikola Kilisesi, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı ve Damrak caddesini görüyoruz. Ardından arzu eden misafirlerimiz ile rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Amsterdam Kanal turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Amsterdam Kanal Turu | 25 EURO

Turumuzda Amsterdam'ı kanal gezintimiz sırasında gözlemleme imkanı bulacağız.

3. Gün | Amsterdam

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Marken Volendam ve Büyülü Hollanda turu. Geceleme otelimizde.

Marken & Volendam & Büyülü Hollanda Turu | 85 EURO

Marken ve Volendam kasabaları, Zaanse Schans, tekne ile Amsterdam kanallarını ve Mücevher fabrikası görülecek yerler arasındadır. Kanal turumuzda kuzeyin Venedik'i olarak adlandırılan Amsterdam'da manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz ardından dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. “Hollanda'nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam'a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam'ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Yel değirmenleri ile büyülü bir kasaba olan Zaanse Schans'ı görme fırsatı yakalıyoruz.

4. Gün | Amsterdam - İstanbul

Kahvaltıdan sonra rehberimizin belirleyeceği saatte buluşuyoruz ve özel otobüsümüzle havaalanına transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra KLM Hava Yolları'nın tarifeli seferi ile İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul'a varış ve gezimizin sonu.

Ulaşım Detayları
Parkur Havayolu Uçuş No Kalkış Varış
İSTANBUL - SCHIPHOL KLM KL 1614 30.12.2020 - 17:55 30.12.2020 - 19:35
SCHIPHOL - İSTANBUL KLM KL 1613 02.01.2021 - 11:30 02.01.2021 - 19:55
Tur Otelleri
Otel Adı Kategori Destinasyon
NH Amsterdam Schiphol Airport vb.
Amsterdam
Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*KLM Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul (IST) - Amsterdam (AMS) - İstanbul (IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

*Havalimanı vergileri

*4 yıldız otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama

*Panoramik Amsterdam şehir turu

*Alan - otel - alan transferleri

*Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Yurtdışı çıkış harç pulu

*Schengen vize ücreti ve hizmet bedeli; 140 Euro

*Öğle ve akşam yemekleri, yemeklerdeki içecekler

*Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

*Ekstra geziler

*Ek bagaj ücretleri

*Kişisel harcamalar

*Her türlü otel ekstraları

*Şoför bahşişleri (İsteğe bağlı)

*Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası [20 Euro /kişi başı] (Bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatları kapsar)

Genel Şartlar ve Önemli Notlar

"Genel Şartlar ve Önemli Notlar" tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

Gezimiz, minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.

İPTAL ŞARTLARI

Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; son iptal bildirim tarihi, gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olarak belirlenmiştir. Yetersiz katılım olması durumunda, Magnet Tur farklı tur operatör(ler)üyle, programın içeriğini değiştirmemek üzere, ortak operasyon yapabilir ve birden çok acenta misafiri, aynı programı gerçekleştirmek üzere birlikte seyahat edebilir.

Yurt dışı turlarımızda %25 ön ödeme ile rezervasyon alınabilmektedir.Bakiye toplam tutarın, en geç, tur hareket tarihine 30 gün kala tamamlanması gerekmektedir. Ödeme gerçekleştirilen günkü kurlar geçerlidir.

ULAŞIM ŞARTLARI

Magnet Tur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.

Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Magnet Tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

Havayolundan veya misafirden kaynaklı olarak, yurt içi iç hat uçuşlarını/bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık ve/veya doğabilecek problemlerden Magnet Tur sorumlu tutulamaz.

Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından otomatikman iptal edilmekte olup Magnettur'un hava yolu şirketine müdahalesi söz konusu olamamaktadır. İlgili durumda havayolu firmasının kuralları geçerlidir

Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.

Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.

Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan Magnettur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class'a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol edin.

Programlarımızdaki grup biletleri, turun hareketinden birkaç gün önce kesilir.

ÖZEL TALEPLER & DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür.

Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup saat 14:00 - 15:00 arasındadır.Çıkış saatleri 10:00 dur

Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.

2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, "tek çocuk" için geçerlidir.

Otellerde sunulan kontinental kahvaltıdır; Türk kahvaltısı değildir. Tur grupları için kahvaltılar, otelin inisiyatifinde, ayrı bir salonda verilebilmektedir.

Seyahatiniz süresince kullandığınız ulaşım araçlarından ve konakladığınız otellerden kısa süreli ya da tamamen ayrılırken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.

Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları bulunmaktadır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız.

Magnet Tur, mücbir sebepler oluştuğu veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve/veya uçulacak olan havayolu firmasını değiştirebilir.

Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg dır.Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek olan ülkeye göre değişiklik gösterebilir.Gidilecek olan ülkede iç hat uçuşu bulunuyorsa,bu iç hat uçuşunda valiz ağırlığı 15 Kg'a düşebilmektedir.Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup; Magnettur turun sorumluluğunda değildir.

EKSTRA TUR ŞARTLARI

Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen max. 2-3 saat süreli gezilerdir. Panoramik şehir gezileri ve Ekstra geziler içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. veya hava durumuna bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda Magnet Tur, rehber aracılığıyla olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür.

Ekstra geziler minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ekstra geziler yerel acentemiz tarafından düzenlenmektedir. Gidilecek yer(ler)de, yerel yönetim(ler) tarafından herhangi bir sebeple ziyaret edilmesine/gezilmesine izin verilmemesi durumunda, ilgili yer(ler) görülemeyebilir ve/veya gezilemeyebilir. Bu durum Magnet Turun sorumluluğunda değildir.

Yolculuk sırasında güzergâh üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.

Bir tur programı içindeki bir kalkış tarihi için, aynı grup içinde birden çok otel seçeneği olan programların rehberi ve otobüs(ler)i aynıdır.

SEYAHAT & SAĞLIK SİGORTA ŞARTLARI

Misafirlerimizin Magnet Turdan temin etsin ya da etmesin, muhakkak tur tarihinden bir gün önce başlayan ve tur tarihinden bir gün sonrası sona eren bir yurtdışı seyahat ve sağlık sigortasının olması ve ilgili sigorta poliçesini yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından para cezaları verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.

Misafirlerin tura katıldığı dönemde/tarihte var olan sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

VERGİLER

Fiyatlarımız, KDV ve her ülke ile her şehrin uygulanmakta olduğu yerleşik uygulama dahilindeki vergileri içermektedir.

Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında rehber/otel tarafından, misafirden tahsil edilir.

0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler

Vize ve Ülkeye Giriş Hakkında Bilgilendirme

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır.

Programlarımızdaki vize durumları T.C. pasaportları bazında verilmektedir.

Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir. 

Magnetttur misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı konumunda olup herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme veya ret verme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Magnettur`un hiçbir sorumluluğu yoktur. Magnettur sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir.Şahsi vize başvurularında Magnettur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

Vize alınmış olması/yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan Magnettur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

Vize başvuruları, tur hareketinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarından etkilenmemek adına, tur kalkış tarihine 3 aylık süre kalmasından itibaren, vize başvurunuzu bir an önce tamamlanması tavsiye olunur.

Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir

T.C. pasaportu (normal veya yeşil pasaport) ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiyeden havayolu firması tarafından uçuşlarına izin verilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Uyarı; İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.

Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Magnettur sorumlu olmayacaktır.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Vizesini ve vize hizmetini Magnet Tur aracılığı ile aldıysa , Turun Paket Tur Düzenleyicisi veya ACENTE tarafından iptal edilmesi halinde süresi sonuna kadar vizenin kullanılmadığı müşteri tarafından ispat edildiği takdirde bedel iade edilir. Misafir vizesini kendi imkânlarıyla ile aldıysa ve Magnet Tur ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafire herhangi bir iade yapılmaz.

Paket Tur Düzenleyicisi ve ACENTE, vize koşulları konsolosluklar tarafından resen takdir edilen bir uygulama olduğundan vize garantisi veremez.

Destinasyon Hakkında

Hollanda

Ülke Bilgileri

Para Birimi : Euro [EUR]

Lisan : Flemenkçe

Ülke Telefon Kodu : 00 31

Saat Farkı : -1 saat [Türkiye'den geride]

Voltaj : 220 V

Uçuş Süresi : 4 sa [Yaklaşık]

Vergi : %17,5

Vergi İadesi : Anlaşmalı mağaza(lar)dan belirli miktarın üzerindeki alışverişlerde tax refund/vergi iadesi uygulaması vardır.

Bahşiş : Restoranlarda ve kafelerde genellikle ücretin % 10'u kadar bir bahşiş, hesaba dahil oluyor.

İklim : Ülke genelinde nemli deniz iklimi görülmektedir. Yazları genelde sıcak, kışları soğuk iklim görülüyor. Kar yağışı olabildiği gibi yıl boyunca yağmur yağışı da görülüyor.

Polis: 112

Ambulans / hastane: 112

Lahey Büyükelçiliği: 00 31 70 302 31 00

Amsterdam Başkonsolosluğu : 00 31 687 242 060

Rotterdam Başkonsolosluğu: 00 31 010 201 20 00


Amsterdam

Genel Bilgiler

” Enerjisi yüksek, özgür şehir.''

Amsterdam 12. yüzyılda Amstel nehri üzerine bir balıkçı köyü olarak kurulmuştur. Kentin eski bölümü iç içe geçmiş kanallardan oluşur ve bu kanalların çevresinde 17. Yüzyıldan kalma eski yapılar bulunmaktadır. Kanalların üzerindeki tekne evler, ulaşımın bisiklet ağırlıklı olarak gerçekleşmesi Amsterdam'ı farklı kılan unsurlardan sadece birkaçıdır.

Görmeden Dönmeyin

Tarihi Tren İstasyonu: Şehir merkezindeki tren istasyonu döneminin mimarisini çok güzel yansıtmaktadır.

Dam Meydanı: Şehrin siyasi ve ticari merkezi günün her saati kalabalık ve hareketlidir.

Kraliyet Sarayı: Hollanda Kraliyet Ailesi tarafından halen resmi törenler için kullanılan saray Dam Meydanı' nın en görkemli yapısıdır.

Red Light Bölgesi: Şehrin en önemli ve turistik eğlence merkezi. Gece hayatının kalbi burada atıyor.

Tarihi Çiçek Pazarı: Rengarenk çiçeklerin ve muhteşem kokularının eşliğinde şehre özgü hediyelik eşyalarında bulunabildiği çiçek pazarı çok renkli.

Leidse Meydanı:Gece hayatının yoğun yaşandığı bir başka bölgeyi ziyaret etmeyi unutmayın.

Müzeler Meydanı: Amsterdam şehri müzeler şehri olarak da bilinir. Farklı sanat dallarını içeren pek çok müzeyi bir arada bulabilirsiniz.

Marken: Balıkçıların yaşadığı, atmosferi bozulmamış masal diyarını andıran görünümüyle Marken kasabasının huzurlu ortamına bayılacaksınız.

Volendam: Deniz seviyesinin altında yer alan balıkçı kasabası Volendam' da taze deniz ürünlerini denemenizi tavsiye ederiz.

Lahey: Hollanda' nın yönetim merkezini yürüyerek keşfedebileceksiniz.

Delft: Tarihi mirasını korumayı başaran Delft şehri küçük Amsterdam olarak da bilinmektedir.

Rotterdam: Küp evleri ve Erasmus Köprüsü ile görülmeye değer.

Brüksel: Avrupa Birliği' nin başkenti Brüksel dillere destan şehir merkeziyle sizi çok etkileyecek.

Brugge: 17. yüzyıldaki görünümünü korumayı başarmış masalsı şehir Brugge kanalları ile masal diyarını andırıyor.

Köln: Müzeleri, gotik mimarinin en üst örneği olarak bilinen katedrali ile muhakkak görülmesi gereken bir şehir.

Özel Lezzetler

Waffle: Belçika asıllı hamur tatlısı Amsterdam' da da çok lezzetli yapılmaktadır.

Rijsttafel: Bali, Cava, Sumatra ve diğer Endonezya adalarının yemeklerinin muazzam bir büfede bir araya getirildiği, sömürge mutfak kültürünün Hollanda mutfağına kazandırılmasıdır.

Hollanda peynirleri: Özellikle Gouda peynirleri çok meşhur olan bu lezzeti denemeyi unutmayın.

Tapas restoranları:Amsterdam' da büyük porsiyonları ve müthiş lezzeti ile bu restoranlar çok popüler.

Arjantin restoranları: Kırmızı et konusunda oldukça iddialı olan bu restoranlar Amsterdam' da çok rağbet görmektedir.

Tüm Tarihler ve Fiyatlar

Tur Dbl Oda / Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 3-12 Yaş Çocuk 0-2 Yaş Çocuk Tercih
Amsterdam | 3 Gece | Klm
30 Ara 2020 - 02 Oca 2021
PSC301220AMS3KLM-4
4 Yıldızlı Otel
549 € 739€ 549€ 529€ 150€ Seç
 • Magnet tur ile ilk tatilimdi. Rehberimiz Ahmet Bey sayesinde harika bir tur geçirdik, ilgisi ve bilgilendirmeleri gerçekten çok iyiydi. Çok uygun fiyatlı bir tur olmasına rağmen Magnet Tur'un ayarladığı otel de çok iyiydi, temizlik ve kolay ulaşım açısından.Umarım bundan sonraki tatillerimiz de böyle güzel geçer. Teşekkürler

  Daha Fazla Daha Az
 • Kasım ayındaki tura katıldım. Her şey çok güzeldi. Bu fiyata bu kaliteyi beklemezdim ama fazlasıyla tatmin etti. Rehberimiz de çok cana yakın ve turlardaki anlatımı, gruba hakimiyeti son derece yerindeydi. İlk kez Magnet Tur ile gezdim ve bundan sonrası için de tercih ederim.

  Daha Fazla Daha Az
 • Magnet Tur'un kasım ayı Amsterdam turuna katıldım. Thy ile. çok memnun kaldım. özellikle otelin temizliği, kahvaltısı iyiydi. Rehberimiz Ahmet bey ise son derece kibar, gidilen yerleri detaylı güzel anlatan biriydi. Oldukça da zaman verdi kısa kesmedi, koşturarak tur yapmadık ki bu benim için önemliydi. İlk kez tercih ettim Magnet Tur'u ama bundan sonra da tercih ederim hizmetleri gerçekten çok iyi çok memnun kaldık.

  Daha Fazla Daha Az
 • Rezervasyonu Erman Bey ile yaptık. Son derece detaylı ve güzel bilgilendirdi. Çok da kibardı. Bize turu anlatıp da bizim karşılaşmadığımız bir şey olmadı. Rehber ve otel konusunda çok met etti, başta o kadar var mıdır diye soru işaretlerimiz oldu ama tatilde anladık ki anlattığı kadar varmış. Rehberimiz çok kibar ve bilgili bir arkadaştı. Herkesle yakından ilgilendi, herkes memnundu. Otel de son derece temizdi, odaları çok güzeldi. Şehir merkezi değildi zaten rezervasyon yaparken de söylenmişti ama çok uygun fiyata şehre bu kadar yakın olmasını da beklemiyorduk, çok kolay ulaşım sağlayabildik merkeze. Katıldığımız turlarda gördüğümüz yerler de harikaydı. Döner dönmez mayıs ayı için İtalya'ya da tur aldım, umarım o turdan da aynı derecede memnun kalırım. Teşekkürler Magnet Tur..

  Daha Fazla Daha Az

Paylaş Paylaş

* 2 kişilik odada en uygun tarihli kişi başı fiyatıdır